Offline asteriski.xena

Total Posts Last Post Last Seen Joined
5468 06/16/11 21:45:03 01/27/17 04:59:12 01/16/09
Visitors Now Visitors Today Most Visits Total Visits
0 0 24
08/02/09
1123

Send Supporter Gift

Remove this ad

nuqneH.
pe'vIl mu'qaDmey tIbach.

TV:
Xena, Star Trek (especially DS9 and TNG), Rizzoli & Isles,
Desperate Housewives, Ellen, Cleopatra 2525,
Will & Grace, The Big Bang Theory,
Frasier, Hercules,
Buffy The Vampire Slayer, Becker, Veronica's Closet.

Music:
image

Films:
Miss Congeniality, Tea With Mussolini, Mata Hari,
Queen Christina, Mermaids, Grand Hotel, Dogma,
The Proposal, Silkwood, Zwartboek,
Alles Is Liefde, Star Trek (I-XI).

image image image image

The warriors...

asteriski is allied with 36 warriors

Comments

1
2
3
4
5
6
7
Jump

Leave a comment

  1. avatar

    Luce73

    User Infostatus offline154 Points

    09/08/10

    Hee jij daar, je bent zowaar online op een menselijk uur. Betekent dat dat de zomer voorbij is en je weer tijd voor ons hebt? XTW heeft een come back month deze maand, dus misschien kun jij ook terugkomen. Zelfs Nuha heeft al toegezegd binnenkort weer te gaan posten. YAY!
    Hoe is het met je verder? fijne zomer gehad? Niet ├íl te hard gewerkt hoop ik? Liefs!

  2. avatar

    Luce73

    06/03/10

  3. avatar

    Luce73

    05/04/10

    Tsk tsk, je moet meer oefenen op je nederlands lieverd :p

    Ach, het zal allemaal wel loslopen denk ik zo. Als je het wilt volgen: www.at5.nl heeft de snelste nieuwsupdates.
    Blij dat de brief is aangekomen :) Spreek je snel weer?

    Original comment »
  4. avatar

    Luce73

    05/04/10

    Ok, nieuws nu is dat er een man in traditioneel Joodse dracht met zijn mobiel zat the klooien tijdens de 2 minuten stilte. Toen mensen er iets van zeiden begon hij te schreeuwen waardoor er paniek ontstond. Mensen begonnen te rennen, de dranghekken vielen om, dat klonk alsof er geschoten werd, meer paniek, en iedereen probeerde de zijstraten in te vluchten. het was binnen 5 minuten weer onder controle, maar iedereen was erg geschrokken en er zijn een boel mensen onder de voet gelopen. Rond de 40 gewonden, een aantal zwaargewond, die zijn naar het paleis afgevoerd waar de koningin ze direct bezocht heeft. De ceremonie is na die vijf minuten opgepakt en afgemaakt. Wij zijn nog tot het eind gebleven.

    05/04/10

    Reply from asteriski:

    Oh, ik heb je brief! De armband maakte me gelukkig - ik hou van het - dank je WEL mijn liefje! <3
  5. avatar

    Luce73

    05/04/10

    Fred! Incident bij 4 mei herdenking. Paniek, rennende mensen, stormloop. Er zijn nog geen details bekend, maar t was behoorlijk heftig. Thought you might be interested, i'll keep you posted.
  6. avatar

    Luce73

    05/03/10

    Hey i spot a Fred!
  7. avatar

    Irmavep

    User Infostatus offline165 Points

    04/29/10

    w00t another welsh Xenite
    And welcome to my profile
    Which part of the wonderful wet wales are you in?

    Original comment »

    04/29/10

    Reply from asteriski:

    Thanks! I'm from the remarkably soggy North West, although I lived in Cardiff last year :D
  8. avatar

    Luce73

    04/27/10

    I miss youuuuuuu :( How is life? Your wrist getting any better yet?

    04/29/10

    Reply from asteriski:

    D: I miss you too! I'll get my butt on MSN at normal person hours soon, just for you mijn liefje <3
    Life has been nommed away by work and Star Trek, and my wrist is achey but getting better dank je wel! Dunglish FTW :D
    How are you and your city of pretties? :P
  9. avatar

    Terpsichore

    User Infostatus offline227 Points

    04/10/10

  10. avatar

    Luce73

    04/08/10

    *stalks*

    I crave cheesecake.
1
2
3
4
5
6
7
Jump